Szkolenia BHP

Nasza firma zaprasza wszystkich pracowników ze stanowisk robotniczych na specjalistyczne szkolenie BHP. To doskonała opcja, jeśli szukasz dobrego kursu z zasad bezpieczeństwa i higieny pracy dla siebie lub osób zatrudnionych w Twoim przedsiębiorstwie. HAGA to zespół doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów specjalizujących się w programach szkoleniowych dla branży budowlanej i przemysłu. Zapewniamy ofertę edukacyjną na wysokim poziomie dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Oferujemy profesjonalne szkolenia BHP, w których trakcie poznasz informacje kluczowe w pracy na stanowisku robotniczym. Opracowaliśmy kompleksowy materiał szkoleniowy zgodny z aktualnymi wytycznymi MRPiT dotyczącymi obowiązkowych kursów dla osób wykonujących zawody o podwyższonym ryzyku wystąpienia wypadku w miejscu pracy. Spotkania prowadzone są przez doświadczonych specjalistów, którzy przekazują swoją wiedzę w sposób przejrzysty.

Szkolenia BHP 

Kurs dostępny w naszej ofercie skierowany jest do pracowników, którzy na co dzień są narażeni na kontakt z czynnikami szkodliwymi i uciążliwymi dla zdrowia. Zapisz się na szkolenie BHP, jeśli jesteś zatrudniony na stanowisku m.in.:

  • spawacza,
  • montera,
  • budowlańca,
  • tokarza,
  • mechanika.

W czasie zajęć z instruktorem dowiesz się nie tylko o zagrożeniach związanych z Twoim miejscem pracy, ale też poznasz sposoby na radzenie sobie z ich skutkami. Przede wszystkim jednak nauczysz się szeregu działań profilaktycznych, dzięki którym znacznie zmniejszysz szansę na wystąpienie niebezpiecznych sytuacji w przyszłości. Uczestnictwo w kursach regularnie co 3 lata pozwoli Ci usystematyzować zdobytą wiedzę i wyrobić dobre nawyki w trakcie wykonywania codziennych, zawodowych obowiązków.

Szkolenie BHP

Szkolenie BHP pracowników na stanowiskach robotniczych.

Lokalizacja: ul. 3go Maja 26 Nowogard 72-200

 

Będąc pracownikiem na stanowisku robotniczym, masz przeważnie kontakt z czynnikami niebezpiecznymi dla zdrowia i życia, które są specyficzne dla Twojej branży. W naszych szkoleniach BHP dokładnie omawiamy wszystkie kategorie ryzyka, co jest szczególnie istotne dla osób dopiero zaczynających swoją karierę w danym fachu.

  • Czynniki mechaniczne – występują przede wszystkim w zakładach produkcyjnych i należą do nich m.in. ostre, ruchome lub spadające elementy, śliskie powierzchnie.
  • Czynniki fizyczne – często spotykane w branży budowlanej, wyróżniamy m.in. hałas, wibracje, pyły przemysłowe.
  • Czynniki chemiczne – m.in. toksyny, mutageny; stanowią zagrożenie w zakładach produkujących lub wykorzystujących substancje chemiczne.
  • Czynniki biologiczne – bakterie, wirusy, grzyby itp.

HAGA zapewnia profesjonalne szkolenia BHP w Nowogardzie (zachodniopomorskie) skierowane do przedstawicieli wielu branż! Nasza oferta edukacyjna jest bardzo urozmaicona i znajdziesz w niej też szereg innych kursów zawodowych. Gwarantujemy intensywny i merytoryczny program nauczania omawiany przez najlepszych specjalistów o dużym doświadczeniu w swoim fachu.